Fifi tregon se Flori është pika e saj e dobët

Prishtinë | 15 Pri 2021 | 14:24 | Nga Ekonomia Online

Kohë më parë kanë qarkulluar disa lajme që Flori Mumajes dhe këngëtarja Fifi janë në lidhje dashurisë.

Mirëpo dyshja e kanë mohuar këtë gjë, pasi shumë ndjekës menduan se ata kanë më shumë se raport shoqëror.

Së fundmi, këngëtarja Fifi ka hapur një pyetësor duke i lenë ndjekësit të pyesin çfarë të duan.

“Cfare eshte per ty Flori Mumajesi?”, ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Pika e dobet!”, përfundoi ajo duke e etiketuar vet këngëtarin në postim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme