Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”

Prishtinë | 23 Tet 2021 | 14:00 | Nga Ekonomia Online

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë. Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi, ndërsa në natën e gjashtë të spektaklit u largua Arditi, por që kishte një biletë kthyese për në shtëpi.

Mbrëmë pas përfundimit të spektaklit, raporti mes Fifit dhe Granitit ka marrë drejtim tjetër pasi ky i fundit u shpreh se nuk mund të ketë diçka më shumë mes tyre dhe e sheh si person të afërt.

Kjo gjë ka bërë që këngëtares t’i përkeqësohet gjendja shëndetësore dhe banorët kanë kërkuar të thirret ambulanca.

Kujtojmë se vetëm pak orë para se të ishte nata e spektaklit, Fifi dhe Graniti u shfaqën të afërt me njëri tjetrin.

https://www.tiktok.com/@serenefoxx/video/7022079878228954373?referer_url=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2F&referer_video_id=7022079878228954373&refer=embed&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Të ngjashme