Haradinaj uron Dua Lipën: Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd

Prishtinë | 11 Shk 2019 | 09:49 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar Dua Lipën pas suksesit të madh në Grammy.

Haradinaj ka uruar Dua Lipën pas suksesit të madh në Grammy.

Kryeministri i Kosovës me një postim në Facebook ka lavdëruar këngëtaren kosovare pasi fitoi dy çmime të mëdha në ceremoninë e Grammy.

Postimi i plotë nga Haradinaj: 

Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd.

Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd. RH

Posted by Ramush Haradinaj on Monday, February 11, 2019

Të ngjashme