Heidi Klum me të dashurin e ri në Kanë

Prishtinë | 18 Maj 2018 | 16:49 | Nga

Duket se romanca e Heidi Klum po bëhet serioze.

Supermodelja 44 vjeçare dhe i dashuri i saj, Tom Kaulitz kanë realizuar paraqitjen e tyre të parë përkrah njëri-tjetrit në tepihun e kuq.

Çifti u paraqitën së bashku në “amfAR Gala Cannes” ditën e enjte gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Dyshja dukeshin tejet të lumtur dhe nuk hezituan të tregonin afërsi për njëri-tjetrin. Heidi kishte të veshur një fustan të bardhe nga Zuhair Murad përderisa Kaulitz kishte një dukje me kostum tërësisht te zi.

GettyImages-959577812_master

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme