I bën konkurrencë vajzës, e ëma e Rita Orës shfaqet në top-formë e veshur me bikini

Prishtinë | 19 Qer 2021 | 16:09 | Nga Ekonomia Online

Nëna e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Orës, Vera, është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Vera Ora shpeshherë publikon këshilla të shumta për ndjekësit e saj, por në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me bikini, duke vënë në fokus format e saj trupore.

Në atë postim, Vera pyet nënat se a janë nostalgjike për veshjet që së fundi janë kthyer në trend kudo, e të cilat ajo e kishte veshur dhe pozoi para pasqyrës.

Ndryshe, Vera jeton dhe vepron në Britani, ku është e angazhuar si psikologe.

Të ngjashme