Ilda Bejleri feston ditëlindjen, kush e quajti “yll”?

Prishtinë | 19 Jan 2018 | 15:32 | Nga

Ajo është një nga prezantueset më të bukura të sportit në Shqipëri.

Ilda Bejleri sot ka një ditë të veçantë, pasi feston ditëlindjen.

E një urim, bukuroshja shqiptare e ka marrë edhe nga shoku i saj Olti Curri i cili në Instastory hodhi një foto bashkë me Ildën dhe e uroi duke e qujatur yll.

Ilda mbushi 31 vjet jetë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme