lda Bejleri pranon se është në lidhje (Foto)

Prishtinë | 06 Gus 2018 | 13:47 | Nga

Prezantuesja sportive e njohur për linjat e saj trupore si dhe bukurin, në një intervistë të zhvilluar, për herë të parë ka pranuar se është në lidhje.

Mirëpo, ajo shtoi se këtë lidhje e konsideron mjaftë të komplikuar duke hezituar të jap më shumë detaje për këtë pohim.

Edhe më herët Ilda është përfolur për lidhje të tjera romantike, por asnjëherë nuk kemi pasur konfirmime nga ana e saj deri më sot.

Bukuroshja po ashtu ka publikuar në faqen e saj zyrtare të Instagramit pjesën e videos të intervistës ku e pohon se është në një lidhje.

View this post on Instagram

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

https://www.instagram.com/p/BmDr3Ojgkay/?taken-by=ildabejleri

View this post on Instagram

Before the show..#ruskibar

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme