Ilda Bejleri nga sporti në reality show

Prishtinë | 05 Mar 2018 | 21:57 | Nga

Ilda Bejleri mesa duket ka vendosur të hedh një tjetër hap në karrierën e saj televizive. Prezantuesja e njohur e formateve sportive, prej fillimit të këtij muaji vjen në sytë e publikut si drejtuese e një reality show mjaft interesant.

“Rikthimi i dallëndysheve” quhet ky format i ri, në qendër të të cilit janë histori dhe rrëfimeve interesante të balerinëve shqiptar të famshëm kudo nëpër botë.

Sërish në Digitalb, Ilda do të sjell për të gjithë teleshikuesit, gjashtë episode me intervista dhe profile artistësh mjaft mbresëlënëse, ndërsa paralajmëron edhe një mbrëmje gala në Pallatin e Kongreseve në datën 13 mars.

View this post on Instagram

#dancing_is_life

A post shared by ILDA DIGITALB&SUPERSPORT (@ildabejleri) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme