Irina elegante në ditëlindjen e Intimissimi

Prishtinë | 19 Nën 2016 | 21:18 | Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara në industrinë e modës.

Dhe, ajo e ka vërtetuar edhe një herë pse është një nga bukuroshet më të mira të elitës së modës, me dukjen e saj duke bërë që të gjithë ta kthejnë kokën në drejtim të saj, kur u shfaq në përvjetorin e njëzetë të kompanisë së veshjeve të brendshme “Intimissimi”.

Mbrëmja është mbajtur në kryeqytetin spanjoll, Madrid.

Modelja e bukur, 30 vjeçe, thjesht u duk e mahnitshme, e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë, derisa po pozonte para shumë fotografëve.

Bukuroshja ruse me këtë rast ka treguar këmbët e saj të bukura përmes fustanit me jakën “V”, derisa përmes dekoltesë delikate ka theksuar edhe gjoksin e saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme