Irina Shayk shfaqet gati e zhveshur, mbulon trupin me disa rripa

Prishtinë | 06 Pri 2021 | 11:47 | Nga Ekonomia Online

Modelja 35-vjeçare ka një trup ‘vrasës’ dhe nuk frikësohet për të shfaqur atë, ajo shfaqi trupin e saj me një veshje të zezë me rripa duke i publikuar këto fotografi në rrjete sociale.

Dhe Irina Shayk shfaqi përsëri trupin të hënën derisa postoi një seri fotografish shumë zbuluese të trupit të saj.

Ajo u shfaq për Mugler Spring Summer 2021.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme