Jane Fonda thotë se vëllai i saj ndërroi jetë duke buzëqeshur

Prishtinë | 17 Gus 2019 | 11:40 | Nga Ekonomia Online

Aktori dhe regjisori , Peter Fonda ka ndërruar jetë, transmeton Klan Kosova.

Motra e tij aktorja, Jane Fonda, për People e kishte konfirmuar se vëllai i saj kishte vdekur të premten në mëngjes.

Jane tha se është shumë trishtuar për humbjen e vëllait.

“Jam shumë e trishtuar. Ai ishte vëllai im me zemër të ëmbël, biseduesi i familjes.”

“Unë kam kaluar kohë të bukur vetëm me të këto ditët e fundit. ai shkoi duke qeshur”, tha Jane për People.

Të ngjashme