Jennifer Aniston vërteton se është një eksperte e Instagramit

Prishtinë | 22 Tet 2019 | 11:56 | Nga Ekonomia Online

Ylli amerikan, Jennifer Aniston, tashmë e di se si të përdorë në mënyrë efektive Instagramin e saj.

Pas debutimit në mediat sociale javën e kaluar, aktorja, 50 vjeçe, provoi të hënën trendin “Instagram kundrejt realitetit”, duke ndarë dy fotografi nga prapaskenat e xhirimeve të saj më të fundit.

“Unë jam vetëm një vajzë.. duke qëndruar me flokë dhe grim. Një stiliste. Fotografe. Një ekuipazh ndriçimi, makine e erës dhe një kompjuter…. duke ju kërkuar të mendoni se u zgjova si kjo”, ka shkruar krahas këtyre imazheve ylli i “Friends”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme