Jesse dhe Cara po shijojnë pushimet në Spanjë

Prishtinë | 22 Kor 2019 | 15:46 | Nga Ekonomia Online

Jesse Metcalfe dhe Cara Santana po shijojnë pushimet në Spanjë!

Aktori 40 vjeçar dhe aktorja 34 vjeçare, ishin në plazh me miqtë dhe familjare, të dielën pasdite në Formentera.

Jesse tregoi muskujt e tij ndërkaq Cara format e saj seksi në bikini.

View this post on Instagram

Cave-life🖤

A post shared by Jesse Metcalfe (@realjessemetcalfe) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme