Kejvina Kthella na e tregon kuzhinën dhe më tepër…

Prishtinë | 11 Kor 2019 | 11:51 | Nga Ekonomia Online

Pas largimit nga “Xing me Ermalin”, një largim i vështirë për të e mes lotësh, Kejvina Kthella u nis drejt Italisë, ku tashmë jeton prej disa muajsh.

Atje Kejvina po punon për projektet e reja dhe ndërkohë ka qëndruar aktive në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht foto e video.

Në fotot e fundit modelja na zbulon ambientet e shtëpisë e cila është arreduar shumë moderne dhe ku mbizotëron e bardha.

E veshur me një fustan blu me pika dhe çizme të bardha, Kejvina pozon në kuzhinë ndërsa në një video të postuar në Instastory shfaqet duke kërcyer në dhomën e ndjenjës.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

𝕭𝖊𝖇𝖊𝖈𝖎𝖙𝖆

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

☺️

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

You haters got no taste 😢👀💸

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

In my wedding dress 😂😛

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

🐝

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Të ngjashme