Kendall Jenner “qeras” 139 milionë ndjekësit e saj me foto nga banjo

Prishtinë | 30 Sht 2020 | 14:24 | Nga Ekonomia Online

Kendall Jenner është një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botë. Ajo ka 139.9 milionë ndjekës në faqen e saj në Instagram.

Së fundmi, ajo mahniti fansat me disa foto seksi të realizuara në tualetin e saj.

Modelja seksi shfaqej e veshur me bikini, që i nxirrnin në pah barkun e tonifikuar dhe format që çdo vajzë do t’i adhuronte.

Pas këtij postimi, modelja ka marrë shumë komente pozitive, mes të cilave ishte edhe: “Ju keni një trup të përsosur”.

Këto poza hot vijnë vetëm pak ditë pasi bukuroshja pranoi se pi duhan dhe marijuanë rregullisht.

“Askush nuk e di këtë, kështu që është hera e parë që po e them para të gjithëve”, tha 24-vjeçarja.

View this post on Instagram

i 💛 lakes

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

View this post on Instagram

good bathroom

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

View this post on Instagram

⛓🐾⛓

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme