Këngëtarja e famshme australiane bëhet nënë, adopton një fëmijë

Prishtinë | 14 Jan 2020 | 17:53 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e famshme australiane Sia, 45 vjeçe, ka konfirmuar në një intervistë për “GQ” se tani është nënë.

Nëna e re i tha botimit amerikan: “Unë sapo adoptova një djalë”.

Kjo deklaratë e rastësishme e saj, vjen menjëherë pas një deklarate shokuese që ajo bëri duke thënë se do të donte të bënte seks rastësor me shokun e saj dhe muzikantin e njohur Diplo.

Sia (Foto: Christopher Polk/Getty Images/Guliver)

Sia, e cila bashkëpunoi me Diplon në këngën “LSD”, tha që ajo do të bënte seks me mikun e saj.

“Pjesa më e madhe e marrëdhënies sonë thjesht po harxhohet duke u përpjekur të mos bëjmë seks, në mënyrë që të mos shkatërrojmë marrëdhëniet tona të biznesit, sepse ai është shumë i nxehtë”, shpjegoi Sia për GQ për historinë e tyre tipare me DJ-n e njohur, Diplo.

“Këtë vit i shkrova një mesazh dhe i thashë: Hej, dëgjo, ti je si një nga pesë personat që unë jam tërhequr seksualisht, dhe tani që kam vendosur të jem beqare për pjesën tjetër të jetës sime dhe unë sapo adoptova një djalë, nuk kam kohë për një marrëdhënie…Nëse jeni i interesuar për ndonjë seks pa tela, atëherë më shkruaj”.

Këngëtarja nuk ka bërë akoma një koment të detajuar lidhur me statusin e saj të ri si nënë./T

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme