Kështu duket Miss Kosova pa grim (Foto)

Prishtinë | 16 Sht 2016 | 16:44 | Nga

Pasi është kurorëzuar me kuroren e me të bukurës në Kosovë, argjentinasja Camila Barraza, është nisur për pushime.

Ajo bashkë me të dashurin kosovar duket se kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet.

Kjo vërehet edhe në fotografitë që Camila ka publikuar në rrjetet sociale, ku një ndër to është fotografia ku ajo shihet pa grim në krahët e të dashurit të saj Haris Cocaj.

Ndryshe, pas zgjedhjes së argjentinases Miss Universe Kosova, ka pasur shumë të paknaqur, ndërsa bukuroshja ka treguar se po merr edhe mesazhe fyese dhe kërcenuese nga kosovarët.

camila_1474035442-1857497

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme