Khloe Kardashian i jep fund raportit me Tristan nuk do i rikthehet asnjëherë

Prishtinë | 24 Qer 2021 | 15:59 | Nga Ekonomia Online

Khloe Kardashian i ka dhënë fund lidhjes me basketbollistin Tristan Thompson, ndër të tjerash Khloe ka thënë se nuk do i rikthehet asnjëherë.

Ajo ‘po përpiqet për më të mirën e saj për të lëvizur’ nga ish-partneri mes akuzave të reja se ai kishte shkuar në një dhomë gjumi me shumë gra në një parti në shtëpinë e Bel Air.

Përveçse ndihej ‘e zhgënjyer’ për zgjedhjet e yllit 30-vjeçar të NBA, 36-vjeçarja, thuhet se ‘urren që ajo ishte gabim përsëri për të’.

“Ajo me të vërtetë i besoi Tristanit dhe ndjeu që ai po bënte një përpjekje të vërtetë”, tha një person i brendshëm për gjendjen shpirtërore të themelueses të ‘Good American’ pas shpërbërjes.

“Ajo kurrë nuk dëshiron të jetë përsëri në këtë pozitë. Ajo ka mbaruar duke u përmbushur premtimeve të zbrazëta të Tristanit”, vazhdoi burimi.

Të hënën, DailyMail.com zbuloi ekskluzivisht se si Tristan, u zhduk në një dhomë gjumi me tre gra në një mbrëmje në Bel Air gjatë fundjavës. Avokatët e Thompson që atëherë kanë mohuar pretendimet.

Të ngjashme