Kylie Jenner ‘djeg’ rrjetin me imazhet e fundit

Prishtinë | 01 Tet 2019 | 17:23 | Nga Ekonomia Online

Kylie Jenner dukej joshëse në dasmën e Hailey dhe Justin.

Kylie Jenner së fundi ka marrë pjesë në dasmën e këngëtarit Justin Bieber dhe modeles Hailey Baldwin.

Në rrjete sociale, Kylie ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga paraqitja e saj në këtë dasmë dhe dukej për mrekulli.

E veshur me fustan ngjyrë ari, modelja në fokus kishte vënë këmbët seksi dhe gjoksin bombastik.

Për ndryshe, bashkë me Kylie Jenner në dasmën e këtij çifti ishte edhe motra e saj, Kendall./ln

View this post on Instagram

✨ 9.30.19

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme