Kylie Jenner ofron pamje të mrekullueshme, shihet e veshur me sytjena

Prishtinë | 23 Shk 2021 | 09:08 | Nga Ekonomia Online

Ajo është ndër personazhet me famë botërore që komentohet më së shumti në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila asnjëherë nuk i kursen imazhet nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin socia Instagram, Kylie ka ndarë disa fotografi që shfaqnin tipare e saj të bukurisë.

23-vjeçarja u pa e veshur vetëm me sytjena, ndërsa në rend të parë ka vënë gjoksin e formësuar.

Flokët dhe makijazhi për këtë paraqitje ishin në mënyrë profesionale, çka bënin që ajo të dukej edhe më tërheqëse.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme