Luana Vjollca josh ndjekësit me pozat e reja: Nga një llasticë në zonjë

Prishtinë | 22 Qer 2021 | 14:29 | Nga Ekonomia Online

Luana Vjollca josh ndjekësit me pozat e reja: Nga një llasticë në zonjë.

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, është tejet e komentuar në faqet rozë.

Ajo është aktive në rrjete sociale, derisa ndan postime të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Bukuroshja bionde tashmë është duke shijuar pushimet, nga edhe po sjell fotografi atraktive.

Në një postim të fundit në Instagram, Luana është parë e veshur në mënyrë mjaft elegante.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme