Majk dhe Yll Limani publikojnë bashkëpunimin ‘Krejt t’i fala’

Prishtinë | 17 Sht 2018 | 19:22 | Nga

Sapo është lansuar projekti muzikor ‘Krejt ti fala’, bashkëpunim ky nga Majk dhe Yll Limani.

Ky është dueti i parë i dyshes, një këngë mjaftë origjinale, ku të dy artistët sjellin stilin dhe talentin e tyre përmes vargjeve të mrekullueshme të shkruar nga vet ata.

Po ashtu për muzikën janë përkujdesur që të dy këngëtarët, ndërsa klipi është realizuar nga Imagine Films.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme