Megan Fox shkon në Disneyland me familjen e saj

Prishtinë | 14 Tet 2019 | 17:57 | Nga Ekonomia Online

Familja e Megan Foxit është gati për Halloween.

Të shtuënën aktorja 33 vjeçare shpërndau një sërë fotografish në Instagram nga Disneyland bashkë me burrin e saj Brian Austin Green dhe tre fëmijët e saj Noah, Bodhi dhe Journey.

“Halloween në Disney është gjithmonë argëtim, por ku tjetër mund të bëj një fotografi familjare ku të gjithë e shikojnë kamerën me një fytyrë gjysmë-normale”, ka shkruar ajo.

Në një foto, Fox dhe Green, 46, që pozuan para kështjellës së Bukuroshës së Fjetur me fëmijët e tyre të veshur me kostume të të personazheve të preferuar.

https://www.instagram.com/p/B3isQoSF6to/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Të ngjashme