Mel Gibson bëhet baba për të nëntën herë

Prishtinë | 24 Jan 2017 | 20:22 | Nga

Aktori Mel Gibson është bërë baba për të nëntën herë.

Ylli 61-vjeçar mirëpriti djalin me të dashurën e tij Rosalind Ross, 26-vjeçare, të shtunën në Los Angeles.

“Ata janë të lumtur me ardhjen e djalit dhe Larsi është i mrekullueshëm. Familja është përkrah tyre dhe Mel është shumë i lumtur. Ata janë në shtëpi dhe të gjithë janë të lumtur”, ka thënë një burim për revistën “People”.

Aktori dhe regjisori ka shtatë fëmijë me ish gruan e tij Robyn Moore. Një fëmijë e ka me ish të dashurën Oksana Griogireva

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme