Morena Taraku e mbyll vitin me foto

Prishtinë | 19 Dhj 2017 | 18:49 | Nga

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, në vitin që po e lëmë pas, nuk ka qenë shumë e suksesshme në fushën e muzikës.

Por, ajo ka qenë shumë aktive me postimin e fotografive në rrjetet sociale dhe me fotografi edhe po e mbyll vitin.

Ajo së fundmi ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin shfaqet festive dhe joshëse, si gjithherë.

Modelja Taraku ka pozuar para aparatit të fotografit Norik Uka, pranë bredhit dhe ambientit dekorativ për fundvit, teksa dukej mjaft joshëse veshur me pantallona të zinj pre lëkure.

Morena është ndër më të ndjekura në rrjetet sociale në Kosovë. Në Facebook, ajo ka më shumë se 300 000 ndjekës.

Image may contain: 1 person, closeup

Image may contain: 1 person

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme