Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

Prishtinë | 23 Sht 2021 | 09:32 | Nga Ekonomia Online

Ish-çifti, Mozzik dhe Loredana, kanë prezantuar së fundmi projektin e tyre të ri.

“Immer wenn es regnet” mban titullin kënga që në shqip do të thotë “Sa herë që bie shi”.

Dyshja vijnë me një paraqitje të mahnitshme në klip dhe me një afërsi të madhe si pjesë e albumit të përbashkët, “No Rich Parents”.

Klipi duket të jetë realizuar në Kosovë gjatë verës, derisa biondja po qëndronte për një kohë më të gjatë.

Të ngjashme