Naim Abazi thotë se është si Iniesta, shikojeni çka bën me top

Prishtinë | 23 Qer 2021 | 10:25 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari dhe moderatori, Naim Abazi ka komentuar ndeshjet e djeshme në Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

Abazi ishte i ftuar së bashku me gruan e tij, Mihrie Brahën në emisionin “Euro Dueli” në RTV Dukagjini.

Në mes të tjerash, ai foli edhe për ngjashmërinë me ish-futbollistin legjendar të Barcelonës, Andres Iniestan.

“Unë luaj futboll. Zakonisht më thonë se jam si Iniesta, por jo, ai është sikur unë”, deklaroi ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme