Olsi i BB9 në një lidhje dashurie, ja si quhet vajza që e ka bërë për vete

Prishtinë | 16 Jan 2019 | 18:57 | Nga Ekonomia Online

Olsi Klosi ishte një nga të ftuarit e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, ku bashkë me stilisten Stela Sallaku komentuan postimet e tyre, pjesë e sfidës “10 years challenge”.

Me plot të qeshura dhe humor, ish-banori i Big Brother 9 krahasoi foton e rinisë kur ishte 19 vjeç me foton e realizuar disa muaj më parë.

Përveç modelit të flokëve, me të cilin nuk ishte shumë i kënaqur, Olsi nuk i kurseu komplimentat për pamjen e tij në foton e vjetër.

Teksa Bieta e pyeti për përditshëmrinë dhe jetën personale, ai zbuloi se është në një lidhje dhe ndihet më i dashuruar se kurrë.

Nisi të thoshte se emri i saj fillon me gërmën “z” dhe më pas shtoi se i thërret “zemër”, duke mos zbuluar kështu identitetin e vajzës që ka në krah.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme