Panik në skenë, këngëtari grek Notis Sfakianakis bie pa ndjenja në mes të koncertit

Prishtinë | 23 Shk 2020 | 13:02 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis ka trembur të gjithë fansat pasi ka humbur ndjenjat në skenë teksa po performonte.

Teksa këndonte, Notis është shembur në tokë dhe me urgjencë është rrethuar nga stafi i lokalit, të cilët e kanë ngritur dhe kanë nisur që ta largojnë nga skena.

Mësohet se këngëtari nuk kishte asnjë serioze dhe se sonte do të rikthehet sërish në skenë. Sa i përket rrëzimit, ai ia atribuoi problemeve që ka pasur kohët e fundit me stomakun

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme