Pas prishjes së raportit me Fifin, vjen reagim i motrës së Granit Canës

Prishtinë | 23 Tet 2021 | 16:09 | Nga Ekonomia Online

Pas spektaklit të mbrëmshëm të “Big Brother Albania VIP”, raportet mes këngëtares Fifi dhe futbollistit, Granit Cana nuk janë siç kanë qenë më parë.

Dyshja i kanë shkëputur raportet dhe tani nuk flasin madje më njëri-tjetrin, pasi Graniti mbrëmë i tregoj Fifit se e sheh atë vetëm si një person të afërt dhe nuk mund të ketë diçka më shumë mes tyre.

Spektakli i mbrëmshëm ka qenë tema kryesore e mediave rozë ditën e sotme, pas takimit të Donaldit me Borën dhe prishjes së raporteve të Fifit me Granitin.

Lidhur me këtë të fundit ka reaguar edhe motra e Granitit, Genta, e cila ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet më të, teksa ka shkruar: “Jemi me ty GPAPITO, tedua Granit”.

Të ngjashme