Politikania e ardhshme mbush Instagramin me foto të zhveshura

Prishtinë | 13 Kor 2016 | 17:08 | Nga

Clarity Engel është një studente 19-vjeçare që i pëlqen të publikojë foto të sajat në rrjetet sociale, por vajza është përballur me kritika të shumta, duke u akuzuar edhe se kurrë nuk do të gjejë një punë.

Për këtë arsye Clarity ka reaguar duke thënë se foto që ajo publikon nuk tregojnë aspak inteligjencën e saj.

Aktualisht Clarity Engel është duke studiuar në Universitetin e Kolorados për Çështjeve Ndërkombëtare. 19-vjeçarja është një studente e shkëlqyer dhe në të ardhmen synon të nisë karrierën në politikë.

Pavarësisht synimeve që i kanë vënë veten për të ardhmen, vajza nuk kërkon të privohet dhe vazhdon të publikojë foto. Clarity forma perfekte dhe në të vërtetë në fotot e postuara shfaqet mjaft tërheqëse.

https://www.instagram.com/p/BGVGNpvR1xC/?taken-by=clarity_engel&hl=en

https://www.instagram.com/p/_-gZ0_R12J/?taken-by=clarity_engel&hl=en

https://www.instagram.com/p/8j6aFrR1_l/?taken-by=clarity_engel&hl=en

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme