Prezantuesja vetëvritet ditën e Shën Valentinit, gjendet e pajetë në apartamentin e saj

Prishtinë | 15 Shk 2020 | 22:25 | Nga Ekonomia Online

Caroline Flack, prezantuesja e emisionit të njohur “Love Island” është gjendur e pajetë në apartamentin e saj.

Këtë lajm e kanë konfirmuar edhe familjarët e saj për mediet e huaja, por pa treguar shkakun. Sipas raportimeve, thuhet se 40-vjeçarja ka vrarë veten ditën e Shën Valentinit.

Caroline disa ditë para se të ndërronte jetë ka deklaruar se do fliste për jetën e saj private dhe do tregonte gjithçka që lidhet me të.

Ditën e të dashuruarve partneri i saj kishte postuar në “Instagram” një foto ku i shpreh dashurinë prezantueses.

View this post on Instagram

Inside out

A post shared by Caroline (@carolineflack) on

Të ngjashme