Ricky Martin dhe burri i tij mirëpresin fëmijën e katërt

Prishtinë | 30 Tet 2019 | 09:50 | Nga Ekonomia Online

Ricky Martin dhe Jwan Yosef janë bërë sërish prindër.

Këngëtari 47 vjeçar dhe bashkëshorti i tij 35 vjeçar, kanë zbuluar lajmin përmes Instagramit.

Emri i djalit të tyre është Renn Martin-Yosef.

Ricky fillimisht zbuloi lajmin se çifti ishin në pritje të një fëmije të katërt, ndërsa pranuan një çmim në darkën kombëtare të HRC në shtator.

Ata kanë tre fëmijë së bashku, binjakët Matteo dhe Valentino dhe vajzën 10 muajshe Lucia.

View this post on Instagram

Nuestro hijo Renn Martin-Yosef ha nacido. #elbebéhanacido

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme