Seldi flet rreth ndarjes me Mimoza Shkodrën

Prishtinë | 29 Nën 2018 | 08:55 | Nga Ekonomia Online

Ndarja e Mimoza Shkodrës dhe Seldit bëri bujë në mediat shqiptare.

Çifti po mendonte të shkonte drejt martesës, por i dha fund fejesës papritur.

Të dy konfirmuan ndarjen por pa dhënë ndonjë arsye rreth përfundimit të papritur të romancës.

Këngëtari Seldi ka vendosur të flasë publikisht për këtë marrëdhënie në një intervistë për të zbuluar detajet që shkaktuan ndarjen.

“Nuk mund të bëheshim me fëmijë dhe pastaj ti linim rrugëve”, dëgjohet duke thënë në intervistën e shkëputur nga emisioni Thumb që do transmetohet të shtunën.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme