Modelja Sindi Cela publikon fotografinë e parë të realizuar me Seldin

Prishtinë | 27 Dhj 2020 | 11:04 | Nga Ekonomia Online

Artisti nga Shqipëria, Seldi Qalliu, zyrtarizoi lidhjen e re në muajin shtator të këtij viti.

Ai njoftoi se po shijon një romancë dashurie prej muajsh me modelen Sindi Cela, e cila jeton dhe vepron në Belgjikë.

Megjithë aludimet dhe raportimet se janë ndarë, çifti po vazhdojnë të kenë një lidhje të shëndoshë dhe mjaft të mirë.

Së fundmi ka qenë bukuroshja shqiptare, ajo e cila i është bashkuar trendit të ri në Instagram, për publikimin e fotografive që kërkojnë ndjekësit.

Asaj iu kërkua së fundmi të ndajë fotografinë e parë që ka realizuar me këngëtarin e mirënjohur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme