Shakira dhe Maluma vijnë me një hit tjetër këtë verë

Prishtinë | 08 Qer 2018 | 12:20 | Nga

Shakira dhe Maluma janë kthyer me një hit tjetër. Dy yjet kolumbiane për këtë verë janë kthyer me një këngë të re me titull “Clandestino”.

Kenga është shkruar nga Shakira dhe Maluma si dhe me fituesin e Grammyt në Amerikën Latine, Egar Barrera.

Zëri i Shakirës dhe Malumës tregojnë një histori të dashurisë klandestine. Njw pjesw e tekstit thotë se: “E jona është ilegale dhe unë nuk do të mohoj ty”.

“Clandestino” është kënga e tretë nga Shakira dhe Maluma pas “Chantaje dhe “Trap”./GazetaExpress

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme