Shakira dhe Pique – çifti më simpatik

Prishtinë | 08 Pri 2019 | 09:57 | Nga Ekonomia Online

Dashuria e Shakira dhe Gerard Piqué është ndryshe nga çdo tjetër.

Që nga momenti që mësuam për romancën e tyre, çifti e ka bërë të qartë se nuk ka gjë tjetër veçse dashuri të pastër mes tyre.

Këngëtarja kolumbiane postoi në Instagram një fotografi të ëmbël të saj dhe Pique me një veshje të njëjtë sportive.

Piqué shfaqet duke përqafuar të dashurën e tij duke e bërë të qartë se pas gati dhjetë vjetësh së bashku, dashuria e tyre mbetet e fortë.

View this post on Instagram

Car wash cuddles! Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme