“Shpërthime” klikimesh në bashkëpunimin e parë të Noizyt dhe Yll Limanit

Prishtinë | 15 Qer 2022 | 18:16 | Nga Ekonomia Online

Para disa ditësh dy artistët Yll Limani dhe Noizy lansuan bashkëpunimin e parë muzikor mes tyre.

Kënga titullohet “Alkool” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Projekti muzikor është pëlqyer mjaft shumë nga publiku e ka marrë komente pozitive.

Këtë e dëshmojnë klikimet në kanalin zyrtar të Youtubes, ku për pesë dit kjo këngë arriti mbi pesë milionë klikime, për të cilën kanë reaguar artistët përmes një InstaStory.

“5 ditë, 5 milionë, kjo është illegal”, ishte mbishkrimi i tyre.

Të ngjashme