Tom DeLonge ndahet nga gruaja pas 18 vjetësh

Tom DeLonge of Blink-182 and his wife Jennifer at the Universal Amphitheatre in Universal City, California (Photo by Kevin Mazur/WireImage)
Prishtinë | 17 Sht 2019 | 10:08 | Nga Ekonomia Online

Tom DeLonge dhe gruaja e tij Jennifer po ndahen pas 18 vjet martesë.

43 vjeçari paraqiti kërkesë për divorc më 3 shtator.

Tom përmendi ‘ndryshimet e pakonkurrueshme’ si arsye e ndarjes.

Sipas dokumenteve, artisti po kërkon kujdestari të përbashkët për fëmijët e tyre.

Tom DeLonge dhe Jennifer kanë dy fëmijë, Ava, 17 vjeç dhe Jonas, 13 vjeç.

Të ngjashme