Trendi i flokëve në pranverë që sollën këngëtaret shqiptare

Prishtinë | 20 Pri 2021 | 16:30 | Nga Ekonomia Online

Trendet e fundit thuajse në çdo gjë vijnë nga artistet shqiptare.

Duke qenë se janë gjithnjë në fokus dhe një hap para për shkak të punës e karrierës profesionale, të njëjtat komentohen mjaft shumë edhe për paraqitjet publike.

Ajo që së fundmi ka marrë vëmendje të madhe është një stil flokësh, i risjellur nga disa këngëtare ndonëse disa të tjera e kanë praktikuar më parë.

Bëhet fjalë për një shkallëzim të flokëve të cilat përpara fytyrës theksohen me balluke të prera anash.

Bebe Rexha, Kida dhe Ana Kabashi janë ndër yjet që u shfaqën me këtë lloj stili të flokëve në pranverë, ndonëse Tayna dhe Loredana të njëjtin ‘look’ e kishin prezantuar para disa muajve.

Loredana (Foto: Instagram)

Të ngjashme