Vajza e e deputetes shqiptare s’përmbahet dot, mbush Instagramin me foto zhveshur

Prishtinë | 06 Gus 2019 | 14:33 | Nga Ekonomia Online

Vajza e ish-deputets demokrate, Albina Deda ka pozuar me bikini duke treguar linjat e saj perfekte.

Herë pas here bukuroshja publikon foto të nxehta dhe komentet për të janë mjaft pozitive.

Si gjithmonë, Ada ndezi sërish zjarrin në “Instagram” me fotot provokuese.

View this post on Instagram

m e r m a i d @illyrianbloodline

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

very sensitive very aggressive

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

#lastone 🐍

A post shared by @ adadedaa on

View this post on Instagram

Catch my vibes

A post shared by @ adadedaa on

Të ngjashme