Xhensila poston foton e bukur me vajzën

Prishtinë | 16 Nën 2020 | 18:49 | Nga Ekonomia Online

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në vend, kjo për shkak punës së saj aktive stilit të saj tejet interesant dhe hiteve që këngëtarja ka ndër vite, shkruan Express Rozë.

Sa i përket jetës së saj private ajo është vazhdimisht e tërhequr, kështu duke mos preferuar të flasë shumë për këtë gjë.

“Kjo është vajza shqiptare me më së shumti ndërhyrje estetike”

Xhensila dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku janë prindër të një vajze.

Xhensila kur bëhet fjalë për vajzën qëndron shumë në hije kështu duke mos preferuar shumë të flitet për të.

Këngëtarja si duket është shumë e dhënë pas familjes dhe jetës së saj private dhe dëshiron që këtë pjesë ta mbajë vetëm për vete.

Së fundmi ajo ka postuar një foto bashkë me të bijën e saj Ajkën.

“Mommy’s best friend. Ajkaqumështorja”, ka shkruar Xhensila përkrah fotos.

Të ngjashme