Yll Limani ndal koncertin ta respektojë ezanin

Prishtinë | 21 Qer 2022 | 15:54 | Nga Ekonomia Online

Artisti i njohur shqiptar Yll Limani është mjaft i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Pjesë nga koncerte të tij shpesh herë në rrjete sociale bëhen virale dhe komentohen mjaft shumë nga publiku.

E së fundmi veprim i këngëtarit në një koncert mori vëmendjen e madhe të publikut.

Siç shihet në video Ylli ndali koncertin në mes për të respektuar thirrjen e ezanit.

Ndërkohë krijuesi i shumë hiteve është duke shijuar suksesin e projektit muzikor në bashkëpunim me Noizyn “ Alkool”.

Të ngjashme