Zhvishet vajza e Clint Eastwoodit (FOTO 18+)

Prishtinë | 03 Pri 2017 | 23:57 | Nga

Babai i saj është një nga aktorët më të njohur dhe më të vlerësuar në botë.

Bija e Clint Eastwood, Francesca ekspozoi format e saj në plazhet e Malibusë.

23-vjeçarja doli topless.

Edhe ajo është aktore dhe po ndjek babanë në gjurmët e tij.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme