Kurti dhe Lajcak takohen sot në orën 16:00

Prishtinë | 09 Mar 2023 | 09:51 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dhe përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Europian për dialogun mes Kosovës dhe Serbis, Miroslav Lajcak, do të takohen sot duke filluar nga ora 16:00.

Kështu është bërë e ditur përmes një komunikate për media ku është shtuar edhe se, takimi do të zhvillohet në ndërtesën e qeverisë.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim përfaqësuesin e Posaçëm të Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajčák VENDI: Ndërtesa e Qeverisë KOHA: 16:00”, thuhet në komunikatë.

Të ngjashme