Kurti i mbledh kryetarët e qendrave të VV-së, iu flet për ecurinë e dialogut

Prishtinë | 06 Maj 2023 | 15:40 | Nga Ekonomia Online

Partia në pushtet, Lëvizja Vetëvendosje, ka mbajtur sot mbledhjen e përbashkët me drejtuesit e qendrave të saj në Kosovë e mërgatë.

Kryetari i kësaj partie, njëherit kryeministri i vendit, Albin Kurti, i njoftoi ata me aktualitetin politik dhe me ecurinë e procesit të dialogut.

“Çështjet organizative gjithashtu janë trajtuar nga drejtuesit e qendrave me ç’rast është theksuar rëndësia e bashkërendimit organizativ në mes të strukturave organizative të LV-së dhe organizatës së saj, RVV-së”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme