Kurti uron Vitin e Ri bashkë me ministren Rizvanolli dhe punëtorët e KEK-ut

Prishtinë | 31 Dhj 2022 | 22:28 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar punënonjesit e Korporatës Energjetike të Kosovës, pak para ndërrimit të moteve.

“Me ata të cilët punojnë që ne të festojmë, nga vendi prej nga na vjen ndriçimi sonte teksa urojmë njëri-tjetrin, gëzuar Viti i Ri 2023, të gjithë Juve të dashur qytetarë, familjeve, miqve e kolegëve tuaj!”, ka shkruar i pari i qeverisë.

Të ngjashme