Kuvendi me Komision ad-hoc për vettingun – Kryetar Kujtim Shala, ndërsa këta janë anëtarët

Prishtinë | 09 Dhj 2022 | 13:49 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kuvendi ka formuar Komisionin ad-hoc për vettingun, raporton Ekonomia Online.

Kryetari i komisionit u caktua deputeti Kujtim Shala, zëvendëskryetari i parë Adnan Rrustemi, zëvendëskryetar i dytë Erxhan Galushi, ndërsa anëtarët e komisionit do jenë Avni Dehari, Artan Abrashi, Arjeta Rexhepi, Dimal Basha, Blerta Deliu, Rashit Qalaj, Doarsa Kica Xhelili dhe Pal Lekaj.

Mandati i Komisionit ad-hoc për zhvillimin e procesit të vlerësimit kalimtar është gjashtë muaj prej datës së formimit të tij.

Lexo më shumë:

Të ngjashme