Laporta: Barça është rikthyer, të gjithë në botë të bëhen gati

Prishtinë | 03 Jan 2022 | 13:44 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Barcelonë, Joan Laporta ka folur në lidhje me transferimin e Erling Haaland dhe transferimet e mëdha në në muajt e ardhshëm.

Laporta ka thënë se të gjithë në botë duhet të bëhen gati për kthimin e Barcelonës.

“Të gjithë në botë duhet të bëhen gati, pasi ne jemi rikthyer si aktorë të mëdhenj në merkato. Po, po, Barça është rikthyer”.

Tutje, Laporta, i pyetur për Erling Haaland, tha se gjithçka është e mundur.

“Ne po punojmë për të ndërtuar një ekip të lartë. Gjithçka është e mundur nëse i bëjmë gjërat mirë. Dhe jam i sigurt që do ta bëjmë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme