Largimi i deputetës Kica-Xhelili nga “Guxo”, vjen reagimi nga kabineti i Konjufcës

Prishtinë | 07 Sht 2022 | 13:43 | Nga Ekonomia Online

Ilir Kërçeli, shefi i kabinetit të kryetarit të kuvendit, Glauk Konjufca, ka reaguar pas largimit të deputetets Doarsa Kica-Xhelili.

Ai ka pasur  një reagim të shkurtër “flm Merrjep”, ka shkruar Kërçeli duke aluduar në pazare të deputetes Kica-Xhelili.

Deputetja, Doarsa Kica-Xhelili, ka kaluar në LDK dhe pritet që zyrtarizmi të bëhet ditëve në vijim.

Të ngjashme